Godziny otwarcia:
Pn-Pt 900 - 2100
Sb 1000 - 1800

Zadzwoń do nas:
792 246 783
660 679 637

Rytuał "Czekoladowy zawrót głowy"

 

Substancje zawarte w czekoladzie, zwłaszcza kofeina, pobudza ukrwienie i poprawia wygląd skóry. Zabieg sprawia, że skóra staje się po nim aksamitnie gładka, miękka i nawilżona. Czekoladowy masaż doskonale ujędrnia, jest również stosowany jako jeden z zabiegów odchudzających. Natomiast unoszący się podczas zabiegu zapach czekolady pozwala się zrelaksować i zdecydowanie poprawia samopoczucie. Czekolada pobudza skórę do regeneracji, umożliwia wnikanie antyoksydantów oraz makroskładników takich jak np.: magnez. Wydzielają się endorfiny podobne jakby jadło się czekoladę, co wprowadza osobę masowaną w stan głębokiego odprężenia. Po masażu przyjemny zapach czekolady utrzymuje się kilka godzin.

_DSC3267Rytuał składa się z 3 części:

1) Na początku stosuje się peeling czekoladowy złuszczający naskórek, co umożliwia lepsze nawilżenie skóry, wchłonięcie się składników odżywczych z czekolady;

2) Drugą fazą jest wmasowanie mieszanki czekoladowej w ciało. Stosowane są głównie delikatne chwyty rozluźniające masażu klasycznego takie jak głaskanie, rozcieranie. Poprzez długie, powolne i płynne ruchy rozprowadza się rozgrzaną mieszankę czekoladową.

3) Trzecią częścią Rytuału jest pozostawienie zaschniętej czekolady na skórze, aby umożliwić wchłonięcie się składników odżywczych w skórę.

W Naszej ofercie proponujemy :

– 60 minutowy  masaż skupiający się na plecach

oraz

– 90′ i 120′ zabieg całego ciała pozwalający na pełne wykorzystanie mocy tkwiącej w czekoladzie.