Godziny otwarcia:
Pn-Pt 900 - 2100
Sb 1000 - 1800

Zadzwoń do nas:
792 246 783
660 679 637

lawaMasaż relaksacyjny z zastosowaniem kamieni pochodzenia wulkanicznego. Kamienie te charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła. W kontakcie z ciałem, oddają swoją energię przywracając prawidłowy przepływ w głównych kanałach energetycznych ciała.

Rytuał "Stygnącej lawy"

Łącząc masaż klasyczny oraz masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi uzyskuje się znakomite działanie odprężająco-rozgrzewające.  Przed zabiegiem kamienie są pozostawiane w podgrzewaczu, gdzie absorbują ciepło. Ich specyfika polega na bardzo długim czasie oddawania tego ciepła. Głęboko wnikające ciepło rozluźnia mięśnie i pozwala się zrelaksować. Rozgrzane kamienie są pozostawiane na ciele na częściach nie masowanych, co potęguje czerpanie przyjemności z tego Rytuału.

Działanie tego Rytuału służy:

– aktywizowaniu układu odpornościowego;

– zwalczaniu chronicznego zmęczenia;

– ogólnemu rozluźnieniu, poprawie samopoczucia;

–  zmniejszeniu problemów z pamięcią, koncentracją;

– zwiększenie energii witalnej.

Na życzenie klienta  istnieje możliwość wykonania naprzemiennego masażu twarzy zimnymi i gorącymi kamieniami. Ciepłe kamienie rozszerzają naczynia krwionośne, natomiast zimne kamienie stanowiące ich przeciwwagę kurcząc je. Takie połączenie stanowi swoistą gimnastykę naczyń krwionośnych, ujędrnia się skóra twarzy, przeciwdziała się jej starzeniu.

Oferujemy

– 60 minutowy zabieg okolicy pleców

oraz

– 90′ i 120′ zabieg umożliwiający dokładne opracowanie całego ciała